• подарки оптом, подарки опт
  • сувениры оптом, сувениры опт
  • бизнес сувениры
  • бизнес подарки
  • сувенирная продукция
  • купить футболки оптом
  • бейсболки
  • ежедневники, ежедневник
  • подарки для женщин
  • подарки для мужчин

  • Programok napról-napra


     

    HÉTFŐ:

    Nagyterem:

    15,30-16,15-ig Társastánc általános iskolásoknak

    16,30-17,15-ig Társastánc ovisoknak vezeti: Vidovenyecz Andrea

    17,30-19,00-ig  Kick-boksz vezeti: Majláth Klára

    19,15-20,15-ig Zumba vezeti: Tóth Szilvia

    Kiállítóterem:

    13,00-16,00-ig  Jóbarátság Nyugdíjas Egyesület vezető: Csiszár Ferencné

    17,00-19,00-ig  Okosító torna vezeti: Szuck Móni

    19,15-20,15-ig Salsa és party tánc vezeti: Vidovenyecz Andrea

    Kézműves terem:

    10,00-10,30-ig Cini-cini muzsika vezeti: Nyári Lászlóné

    17,00-17,30-ig Zeneovi vezeti: Nyári Lászlóné

    18,00-20,-ig Galamb Sport Egyesület

    KEDD:

    Nagyterem:

    16,00-17,00-ig Szépkorúak tánc-próba

    17,00-20,00-ig Szépkorúak Nyugdíjas Egyesület

    Kiállítóterem:

     

    Kézműves terem: 

    páratlan héten: 8,00-9,00-ig és páros héten 16,00-18,00-ig Gyógytorna vezeti: Ravi Sándorné

    SZERDA:

    Nagyterem:

    9,00-12,00-ig Amatőr Nyugdíjas Színjátszókör vezeti: Fekete Marianna

    17,30-19,00-ig Kick-box edzés vezeti: Majláth Klára

    19,15-20,15-ig Zumba vezeti: Tóth Szilvia

    Kiállítóterem: 

    páros héten 9,30-11,00-ig  Vidám Emberek Nyugdíjas Klub vezető: Fomin Emma

    17,00-18,00-ig okosító torna vezeti:Szuck Móni

    Kézműves terem: 

    16,30-17,30-ig Jóbarátság Nyugdíjas Egyesület Népdalköre

    17,30-18,30-ig Szépkorúak Nyugdíjas Egyesület Népdalköre

    CSÜTÖRTÖK:

    Nagyterem:

    15,00-17,00-ig Nagyi jóga (Házasok egyesülete)

    17,00-20,00-ig Vidám Nyugdíjas Házasok vezető:Kiss Péter

    Kiállítóterem:

    8,00-9,00-ig Olgi jóga vezeti: Barta Olga

    18,00-19,00-ig Okosító torna vezeti: Szuck Móni

    19,15-21,15-ig Felnőtt Néptánc (Százszorszép)  vezeti: Kucska László

    Kézműves terem: 

    17,00-20,00-ig Fantázia Rajzkör vezeti: Sánta László

    PÉNTEK:

    Nagyterem:

    15,00-17,00-ig Gyermek társastánc (haladó) Vezeti: Vidovenyecz Andrea

    17,30-19,00-ig Kick-box vezeti:Majláth Klára

    Kiállítóterem:

    16,30-17,00-ig Kezdő Hastánc  vezeti: Mizseiné Nyerges Gizella

    18,00-19,00-ig Haladó Hastánc vezeti: Mizseiné Nyerges Gizella

    Kézműves terem:

    8,00-9,00-ig Gyógytorna vezeti:  Ravi Sándorné

    17,00-20,00-ig Fantázia rajzkör vezeti: Sánta László

    Konyha:

    16,00-17,00-ig Vidám Házasok dalkör vezeti: Kiss Péter

    SZOMBAT:

    Nagyterem: 

    10,00-13,00-ig Petőfi Sándor Színkör vezeti: Juhászné Éva

    Kézműves terem: 

    9,00-11,00-ig kerémia szakkör vezeti: Farkasné Tünde

     

     

    Hírlevél

    Iratkozzon fel ha szeretne értesülni programjainkról, rendezvényeinkről. A feliratkozáshoz regisztráció szükséges.

    A regisztrációhoz kattintson a jobb felső sarokban található "Sign up" feliratra.
    A belépés után a hírlevélre való feliratkozáshoz kattintson a jobb oldalt megjelenő "Feliratkozás" gombra.

    Körtöltésen kívül